1 Hafta Uwell Caliburn

Uwell caliburn markası, sizlere kaliteli ve keyifli bir sigara deneyimi sunmaya devam ediyor. Pod mod sigara almak istemeniz halinde kaliteli marka seçimi son derece önemlidir. Uwell marka bu anlamda oldukça etkilidir. Türkiye’de ve dünyada çok sayıda satışı yapıldığını ve geri bildirimlerin olumlu olduğunu ifade edebiliriz.

11W ateşleme gücüne sahip olan Caliburn dahili 520 mAh pil gücüne sahiptir. Çift şekilde ateşleme mekanizması bulunan cihaz 2 ML’dir bunun yanında 1,4 ohm direnci ile çalışmaktadır.

Farklı renk seçenekleri bulunan ürünü, istediğiniz renkte satın alma lüksüne sahipsiniz. Pro-FOCS teknolojisi kullanıyor. Ürün hava akışını yoğunlaştırarak lezzete yüklenir. Bu anlamda atomizer çekirdeğini çekilen hava akımına geri dönüştürür. Kullanıcılar için eşsiz bir deneyimi yaratan ürünü internet üzerinden çok rahat bir şekilde bir şekilde bulma şansına sahipsiniz. Küçük gövde yapısı ve hafif olması, ürünün kolay kullanılmasına yardımcı oluyor. Ayı zamanda LED ışık görünümü ile sarj durumunu istediğiniz zaman takip etme lüksüne de sahip olacaksanız.

Uwell Caliburn

Piyasada en uygun fiyatlar üzerinden sizlere sunulan ürün, çift yöntem ateşleme cihazı ile oldukça kaliteli olarak dikkat çekiyor. Cep boyutunda olması ürünün daha çok tercih edilmesi adına önemli bir fırsattır. İnternet üzerinde yapılan yorumlar da oldukça olumludur. Bu bilgiler ışığında ürün tercih edilmesi gereken bir cihaz olarak karşımıza çıkıyor.

Uwell caliburn ürünü için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Kullanımı kolay olması, hızlı nefes çekim imkanı vermesi de sizlere iyi bir deneyim sunma anlamında etkili fırsatlar veriyor. Piyasada çok fazla ürün seçeneği olması, beraberinde en etkili seçeneklerin sunulmasına yardımcı oluyor. Siz de bu ürün seçenekleri arasında en uygun fırsatları çok rahat bir şekilde bulma şansına sahipsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu

Uwell Caliburn

Orjinal

Tüm Ürünler %100 Orjinaldir.

Anlaşmalı Kargo

Uygun Fiyatlı Kargo

  • Görüntüleme: 628
  • Ürün Kodu: CALIBURN
  • Stok Durumu: 1 Hafta
  • 340,00 TL