Stok Tükendi Smok Fetch Pro

Smok Fetch Pro, hafif, hassas ve çok yönlü olan bir –e-sigara ürünüdür. Ortalama e-sigara ürünleri ile karşılaştırdığımız zaman %20 oranda daha küçük olduğunu ifade edebiliriz. Bu da iyi taşınabilirlik ve kolay kullanım özelliğini katmaktadır. Cihaz 1860 pil ile güçlendirilerek bu anlamda uzun süreli çekim için sizlere imkan sağlar.

Güvenilir hız ve güç aktarımı yapan USB Type- C kullanan ürün, pilin daha kolay çalışması için iterek çekme özelliğini de bulundurmaktadır. Bunun yanında 5W-80 W ve fetch Pro ve Fetch por sağlayan yeni geliştirilen çekirdek ünitesi ile donatılmıştır.  Cihaz sizin isteiğine göre yoğun buluttan daha hafif buluta geçiş özelliğini de bünyesinde bulundurur. Ateşleme çubuğu da gövdenin yan tarafında yer almaktadır. Daha geniş baskı alanı sunmak adına, büyük kenar çubuğu düğmesi de üründe yer alıyor.

Smok Fetch pro özellikleri

Smok Frech Pro ürünü, kolay kullanım ve kolay kavranma gibi özelliklere sahip bir üründür. Cihazı internet üzerinden çok rahat bir şekilde satın alabilirsiniz. Aynı zamanda 1 sene garanti kapsamında olduğunu da söylemek gerekiyor. Tüm bu özellikler, ürün hakkında sizlere daha detaylı bilgiler de sunuyor.

French markası, e-sigara markaları arasında bilinen ve tercih edilen bir seçenektir. Bir çok ürün geliştiren marka, sürekli olarak üstüne koyarak devam etmektedir. Bu anlamda sizlere daha iyi seçenekler sunduğunu net bir şekilde ifade etmek mümkün olacaktır. İnternet üzerinden rahat bir şekilde siparişlerinizi de yapabilirsiniz.

Farklı renklerde ürünleri piyasaya süren cihaz parlaklık ve doku ile şık tasarımı ortaya koyar. Yeni bir kullanıcı ara yüzü ile çekirdek işlem birime sahiptir. Genel olarak değerlendirdiğimi zaman e-sigara ürünleri arasında tercih edilmesi gereken markalar arasında yer alıyor.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu

Smok Fetch Pro

Anlaşmalı Kargo

Uygun Fiyatlı Kargo

Orjinal

Tüm Ürünler %100 Orjinaldir.

WhatsApp Destek

Destek İçin Tıklayın

  • Görüntüleme: 3498
  • Marka: Smok
  • Ürün Kodu: FETCH
  • Stok Durumu: Stok Tükendi
  • 400,00 TL

Etiketler: Smok Fetch Pro Elektronik Sigara Modelleri, Smok Fetch Pro Fiyatları, Smok Fetch Pro İnceleme, Smok Fetch Pro Yorumlar, Smok Fetch Pro Özellikleri