Stok Tükendi Smok Fetch

Smok fech ürünü, e-sigara kullanımı için başlangıç yapmak isteyenler için ideal bir üründür. Ürün en başta yoğun aroma özelliğine sahiptir. Bunun yanında caiz fiyatlar üzerinden çok rahat alım işlemi yapabilirsiniz. Ürün kullanıcılar tarafından yapılan yorumlar neticesinde olumlu bir çizgi çizmektedir.

Paket içinde bulunan parçaların en önemli özelliği yoğun aroma özelliği oldukça fazladır. Kutu içinde son derece zengin ürün seçenekleri sunuyor. Bu tam olarak keyifli bir ürün sunmak amacı ile tasarlanmıştır. Batarya gücünün çok yüksek olması, bu anlamda kullanıcıya en iyi hizmeti vermesine neden oluyor. Ürün hakkında en detaylı bilgileri almak için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Sizlere en yenilikçi ve güvenilir hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

Ürün 1200 mAh dahili bataryaya sahip bir kapsül sistemi olarak dikkat çekiyor. FDA ve AB tarafından onaylıdır. Gıda ile temas eden her ürün bu onayları almak zorundadır. Çevre dostu olması da bu anlamda son derece önemlidir.5-40 W arasında ayarlanabilir çıkış gücüne sahiptir. 3.7 ml e-likit kapasitesine sahiptir. Bu set günlük çekim anlayışınızı kapsayabilir.

Smok Fetch Özellikleri

E-sigara ürünleri her ne kadar birbirine benzese de bazı anlamda ürünlerin ön planda olmak için bazı noktalar vardır. Batarya hızı sizlere ürünü daha hızlı kullanmanız anlamında yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda farklı renkler üzerinden de seçenekler sunuluyor. Smok Fetch özellikleri itibari ile bir çok ürüne göre daha ön planda yer almaktadır.

İnternet ortamından çok alışveriş yapılır olması, bu dönemde sizlere kolay imkanlar sunmaya devam ediyor. İnternet ortamında yapılan alışverişler için güvenilir bir ortam tercih etmeniz gerekiyor. Kısa süre içinde işlem yapmak için bizi takip etmeye devam edin. E-sigara seçenekleri sürekli olarak güncellenmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu

Smok Fetch

Anlaşmalı Kargo

Uygun Fiyatlı Kargo

Orjinal

Tüm Ürünler %100 Orjinaldir.

WhatsApp Destek

Destek İçin Tıklayın

  • Görüntüleme: 2505
  • Ürün Kodu: FETCHS
  • Stok Durumu: Stok Tükendi
  • 280,00 TL

Etiketler: Smok Fetch Elektronik Sigara Modelleri, Smok Fetch Fiyatları, Smok Fetch İnceleme, Smok Fetch Yorumlar, Smok Fetch Özellikleri