1 Hafta Smoant Pasito

Ürün, 1100 mAh pili ile 5 farklı çıkış gücüne sahip olan ilk Rebuildable sistemini benimseyen bir pod sistemidir. Geliştirilmiş bir olan Smoant Pasito, hızlı tepki sitesine sahiptir. Bunun yanında güçlü voltaj çıkıları ile tamamen boş olduğunda bile piller tam olarak güç verebilmektedir. Bunun yanında 5 ay düzeyinde donatılmıştır.

Ürün pil durumunu LED ekran üzerinden sizlere yansıtarak bu anlamda da sizlere yardımcı oluyor. E-sigara tüketicileri için sorunsuz bir şekilde hizmet veren ürünü internet üzerinden çok rahat bir şekilde satın alma şansına da sahipsiniz. Geleneksel nikotin ya da likit için en düzey vape deneyimi oluşturmak için optimize edilen ürün RBA’sız da satılabilmektedir. Ürün için internet üzerinden çok rahat bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Smoant Pasito Özellikleri

 

E-sigara ürünlerine karşı olan büyük ilgi, zamanla yeni marka ve modellerin de piyasaya sürülmesine neden olmaktadır. Bir çok sigara kullanıcısının e-sigara seçeneğine dönüş yaptığını ve bu anlamda tercih yaptıklarını görebiliriz. 1 sene garanti kapsamında olan ürünleri farklı renk seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Kutu içeriğinde  1 pasito pod mod, kullanım kılavuzu, sertifika kartı, garanti kartı, c tipi sarj kablosu, pasito kartuşu, MTL kartuş, DTL kartuş, pasito kartuş uyarı kartı yer almaktadır. Son derece ucuz bir şekilde ürünün teminini yapmanız mümkündür.

Smoant Pasito ürün özellikleri sayesinde, bir çok ürüne göre ön planda yer alıyor. Ürün hakkında bilgi almak için internet üzerinden gerekli araştırmaları yapmanız mümkündür. Sizlere sağlam ve yeni seçenekler sunan ürün, bu anlamda etkileyicidir. Kolay kullanımın yanında, sigara içiyormuş keyfini en yüksek noktada yaşamak için tasarlanan ürünü internet ortamında çok rahat bir şekilde bulma şansına da sahipsiniz.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu

Smoant Pasito

Orjinal

Tüm Ürünler %100 Orjinaldir.

Anlaşmalı Kargo

Uygun Fiyatlı Kargo

  • Görüntüleme: 1282
  • Ürün Kodu: SMOANTPASITO
  • Stok Durumu: 1 Hafta
  • 280,00 TL