Stok Tükendi Aspire AVp Pod

Aspire markası, e-sigara kullanıcıları tarafından efsane olarak kabul edilen bir markadır. Nautilus Tank’ın üreticisi konumunda yer alan Aspire markası yepyeni bir tasarımı ile karşınızda yer alıyor. Sert hatlara sahip olan Aspire Awp Pod, diğer e-sigara markalarına oranla bir adım öndedir ve gelişmiş özelliklere sahiptir. Tüm beklentilerinizi karşılayacak olan bir ürün olduğunun altını çizmek mümkündür.

Ürün, diğer pod e-sihara modelleri gibi iki adet ana kısmından oluşmaktadır. Coil ve likit haznesinin oluştuğu pod kısmı ve bataryanın bulunduğu pod gövdesinden meydana gelmektedir. 700 mAh’lık bir pod mod gövdeye sahip olması ile birlikte 12 watt buhar üretmektedir.

Aspire Avp Pod Özellikleri

Yüksek dirençli kartuşu sayesinde sigara ile aynı hazzı almanıza neden ola ürün aynı zamanda orta seviyede buhar üretmektedir. 82 mm uzunluğunda gövdesi üzerine USB girişi bulunmaktadır. Bu sayede çok rahat bir şekilde sarj olabilir. Sarj kablosu ve diğer parçalar paket içerisinde yer almaktadır.

Kısa devre koruması, aşırı ısınma koruması, alçak gerilim koruması, alt havalandırma deliği e koruyucu kartuş kapağı gibi diğer e-sigara modellerinde bulunmayan tüm özellikler bu üründe mevcuttur. Aynı zamanda çek çalıştır özelliği sayesinde son derece pratik bir kullanım sağlar.

Üründe Nic-salt içeren e-likitlerin kullanmamanız tavsiye edilmektedir. Aspire Avp Pod ürününü internet üzerinden çok rahat bir şekilde temin etmeniz mümkündür. Bunun yanında 1 sene kadar garanti kapsamı altında olduğunu ifade etmek gerekiyor. Güvenilir bir şekilde sizlere sigara içme hazzı yaratan ürün sizler için kolay kullanım ve göze hoş gelen tasarımı ile hitap etmeye devam ediyor. Siz de bu üründen faydalanmak için sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile alım yapmanız mümkündür.

 

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu

Aspire AVp Pod

Anlaşmalı Kargo

Uygun Fiyatlı Kargo

Orjinal

Tüm Ürünler %100 Orjinaldir.

WhatsApp Destek

Destek İçin Tıklayın

  • Görüntüleme: 2255
  • Marka: Aspire
  • Ürün Kodu: AVPPOD
  • Stok Durumu: Stok Tükendi
  • 280,00 TL

Etiketler: Aspire Avp Pod Elektronik Sigara Modelleri, Aspire Avp Pod Fiyatları, Aspire Avp Pod İnceleme, Aspire Avp Pod Yorumlar, Aspire Avp Pod Özellikleri